Uz sākumu

Siguldas novada sezonas noslēguma sacensības orientēšanās sportā

Turaidā (Līdumniekos) 1. novembrī ar Siguldas novada sacensībām orientēšanās sportā noslēgsies vasaras orientēšanās sezona.

Sacensības notiks ļoti interesantā apvidū, kurā satopams praktiski visas iespējamās Latvijas apvidu īpatnības (gravas, purviņi, izcirtumi, jaunaudzes, kopti un neskarti meži, u.t.t, kā arī, skrienot distancē, iespējams redzēt praktiski visus Latvijas mežos mītošos dzīvniekus.

Sacensībās tiek piedāvātas 9 dažādas distances visām vecuma grupām un meistarības līmenim. Sacensībās gaidīsim ikvienu orientēšanās sporta draugu, sākot no 8 gadu grupas bērniem, līdz veterāniem, augstas klases sportistus, kā arī tos kas vēl ir ceļā uz panākumiem.

Visi dalībnieki , kas piedalīsies sacensībās, reģistrējoties saņems enerģijas paciņas, kā arī finišā tradicionālo Brīvnieku tēja no organizatoriem. Katrs dalībnieks piedalīsies izlozē, kurā tiks izlozētas ļoti vērtīgas balvas no sacensību atbalstītājiem. Notiks arī grandiozā Isostar produkcijas sezonas noslēguma izpārdošana.

Sacensību noslēgumā paredzēta Latvijas Gāzes sezonas kopvērtējuma apbalvošana ar ekskluzīvām balvām no Latvijas Gāzes, pēc tam paredzēta sezonas noslēguma sacensību dalībnieku apbalvošana.

Uz sacensībām tiek aicināts ikviens aktīvās atpūtas piekritējs, kā arī tie orientieristi, kuriem apnicis katru nedēļu skriet vienā un tajā pašā apvidū!

Piesakies, brauc uz Siguldu, aicini līdzi draugus un baudi zelta rudenī Siguldā!

Sigulda kā vienmēr aizrauj!

Nolikums

RezultātiUz lapas augšu

Atbalstītāji

www.fonons.lv
© Biedrība "A2". Rekvizīti