Uz sākumu

Jaunas aktīvās atpūtas iespējas Siguldā

06.09.2011.

Biedrības A2 viens no galvenajiem mērķiem ir veselīga dzīvesveida popularizēšana. 2010. gadā biedrība noslēdza nomas līgumu ar Siguldas novada domi par Laurenču skolas apkārtnes attīstīšanu par aktīvās atpūtas centru.

Kā jau iepriekš tika rakstīts, šogad, gada sākumā, Lauku atbalsta dienests (LAD) apstiprināja biedrības A2 sagatavoto projektu par “Orientēšanās poligons Laurenči” realizēšanu. Projektu, ar Eiropas Lauksaimniecības Fonda lauku attīstībai atbalstu, realizēja biedrība A2.

Projekta ietvaros ir izveidoti trīs jauni orientēšanās poligoni: velo, taku un kāju orientēšanās sporta veidiem. Ir uzzīmētas trīs jaunas kartes (kopā 16 km2 apjomā) un dabā ir izvietoti stacionārie kontrolpunkti (velo – 25 KP, taku – 20 KP, kāju – 30 KP). Pie Laurenču hosteļa ir izvietots stends ar sagatavotajām kartēm. Savukārt poligona kartes iespējams par brīvu saņemt hostelī Laurenči, Siguldas novada TIC (Raiņa ielā 3) un citās Siguldas pilsētas viesnīcās. Aicinām izmantot jaunizveidotos poligonus.

Biedrībs A2 rīcībā ir iegādāta mūsdienīga elektroniskā atzīmēšanās sistēma, kuru būs iespējams izmantot bērnu un jauniešu orientēšanās sporta treniņprocesā.

Projekta kopīgās investīcijas sastāda 9971,55 Ls no kuriem 90% sedz LAD un 10 % biedrība A2.Kartes lejuplādēšanai

Uz lapas augšu

Atbalstītāji

www.fonons.lv
© Biedrība "A2". Rekvizīti